İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pendik Belediyesinden Okullarımıza Spor Malzemesi Dağıtımı yapıldı.
![Pendik Belediyesinden Okullarımıza Spor Malzemesi Dağıtımı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_09/28165524_3.jpg)
Pendik Belediyesinden Okullarımıza Spor Malzemesi Dağıtımı yapıldı.
İlçemizde bulunan 46 İlkokul, 61 ortaokul, 39 lise olmak üzere toplam 146 resmi okullumuza spor malzemesi dağıtım töreni; Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ve Gençlik Spor Müdürü Sn. Osman Karaca, okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerimizin katılımı ile Kurtköy Spor Salonunda gerçekleşti.