İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ömer Öztop Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Resim Sergisi Kitap Fuarında Yerini Aldı.
![Ömer Öztop Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Resim Sergisi Kitap Fuarında Yerini Aldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/05220016_31946314_10151579163174953_6626432538208370688_n.jpg)
Ömer Öztop Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Resim Sergisi Kitap Fuarında Yerini Aldı.
Pendik Eğitim ve Kültür Derneği´nin (PEKDER) Ömer Öztop Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde düzenlediği karakalem kursunun yıl sonu resim sergisini Pendik Sahil Meydanında Pendik Belediye Başkanımız Sn. Dr. Kenan Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz ziyaret etti.