Okullarında Eğitim Seninle Başlar-5 Projesinden Sorumlu Müdür Yardımcılarına ve Eğitimcilere Yönelik Toplantı Yapıldı.
![Okullarında Eğitim Seninle Başlar-5 Projesinden Sorumlu Müdür Yardımcılarına ve Eğitimcilere Yönelik Toplantı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2019_06/13155458_WhatsApp_Image_2019-06-13_at_14.22.03.jpg)
Okullarında Eğitim Seninle Başlar-5 Projesinden Sorumlu Müdür Yardımcılarına ve Eğitimcilere Yönelik Toplantı Yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sn. Ertan Saygın´ın katıldığı Yunus Emre Kültür Merkezinde yapılan toplantıda18-19-20 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacak olan ve 3 gün sürecek "Eğitim Seninle Başlar -5" projesi hakkında okullarından sorumlu Müdür Yardımcılarına programın tanıtımı, okul müdürlüklerinin yapacağı iş ve işlemler, eğitim merkezi okulların yapacağı iş ve işlemler ve eğitimcilerimizin yapacağı iş ve işlemler hakkında bilgi verildi.