Öğrencimiz Sena Erol Türkiye Minikler Wushu Kung Fu Quinda Sanda Şampiyonasında Türkiye Birincisi
![Öğrencimiz Sena Erol Türkiye Minikler Wushu Kung Fu Quinda Sanda Şampiyonasında Türkiye Birincisi](/meb_iys_dosyalar/2019_03/01155650_WhatsApp_Image_2019-03-01_at_12.01.31.jpg)
Öğrencimiz Sena Erol Türkiye Minikler Wushu Kung Fu Quinda Sanda Şampiyonasında Türkiye Birincisi
Kurtköy İlkokulu 3-A sınıfı öğrencimiz Sena Erol 26 Ocak - 05 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya´da düzenlenen Türkiye Minikler Wushu Kung Fu Quinda Sanda Şampiyonasında açık el silahsız kategoride Türkiye Birincisi, Uzun silah Sholin gun kategorisinde Türkiye İkincisi, 32 form changuan kategorisinde Türkiye İkincisi olarak 3 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza atmıştır.
Okulumuzu ve öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.