Öğrencimiz Naz Peri İrem Kurt Hayalim konulu 19. Geleneksel Çocuk Resim Yarışmasında Türkiye Birincisi
![Öğrencimiz Naz Peri İrem Kurt Hayalim konulu 19. Geleneksel Çocuk Resim Yarışmasında Türkiye Birincisi](/meb_iys_dosyalar/2019_04/26214314_WhatsApp_Image_2019-04-26_at_18.17.38.jpg)
Öğrencimiz Naz Peri İrem Kurt “Hayalim” konulu 19. Geleneksel Çocuk Resim Yarışmasında Türkiye Birincisi
Türk-Amerikan Derneği ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi tarafından düzenlenen “Hayalim” konulu 19. Geleneksel Çocuk Resim Yarışmasında Balkanlar Koleji Pendik Ortaokulu 5. Sınıf öğrencisi Naz Peri İrem Kurt 11-14 yaş kategorisinde Türkiye Birincisi olmuştur.
Ödül alan ve resimleri sergilenmeye değer görülen öğrencilere ödülleri, 24 Nisan’da Ankara Türk-Amerikan Derneği’nde yapılan ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi başkanı , Türk-Amerikan Derneği yetkililerinin ve jüri üyelerinin katıldığı törende verilmiştir.
Okulumuzu ve Öğrencimizi tebrik ederiz.