İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencimiz Kerem Dağarcıkoğlu IFMA Muaythai Gençler Dünya Şampiyonu
![Öğrencimiz Kerem Dağarcıkoğlu IFMA Muaythai Gençler Dünya Şampiyonu](/meb_iys_dosyalar/2019_10/10120853_WhatsApp_Image_2019-10-10_at_08.12.55_1.jpg)
Öğrencimiz Kerem Dağarcıkoğlu IFMA Muaythai Gençler Dünya Şampiyonu
Pendik Anadolu Lisesi 9. Sınıf Öğrencimiz Kerem Dağarcıkoğlu 28 Eylül- 06 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya'da yapılan IFMA Muaythai Gençler Dünya Şampiyonasında 60 kg'de dünya şampiyonu olarak ülkemize altın madalya kazandırmıştır.
Okulumuzu ve Öğrencimizi tebrik ederiz.