İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencimiz Ali Karaçete Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler Müsabakalarında Türkiye Birincisi
![Öğrencimiz Ali Karaçete Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler Müsabakalarında Türkiye Birincisi](/meb_iys_dosyalar/2019_04/21222447_WhatsApp_Image_2019-04-21_at_22.12.58.jpg)
Öğrencimiz Ali Karaçete Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler Müsabakalarında Türkiye Birincisi
Pendik Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencimiz Ali Karaçete , Eskişehir Spor Salonunda düzenlenen 610 sporcunun katıldığı Okul Sporları Türkiye Bilek Güreşi Gençler Müsabakalarında 80 Kg´da Sol kolda Türkiye Şampiyonu, Sağ kolda Türkiye İkincisi olmuştur.
Okulumuzu ve Öğrencimizi tebrik ederiz.