İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimiz İstanbul Şampiyonu Oldu.
![Öğrencilerimiz İstanbul Şampiyonu Oldu.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/04184858_IMG_20170504_134556.jpg)
Öğrencilerimiz İstanbul Şampiyonu Oldu.
İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Üsküdar Belediyesi ve Marmara Üniversitesi işbirliğinde 11.si düzenlenen Özel Eğitim Şenliği Spor Etkinliği´nde Faruk Demirbağ Ortaokulu özel eğitim sınıfı öğrencilerimiz büyük başarı gösterdi. Üç öğrencimiz kendi kategorilerinde İstanbul birincisi, iki öğrencimiz de İstanbul ikincisi olarak madalya kazanmışlardır.
Öğrencilerimizi ve okulumuzu tebrik ederiz.