İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nazım Ungan İlkokulu Temel Atma Töreni Gerçekleşti.
![Nazım Ungan İlkokulu Temel Atma Töreni Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/21201320_33049904_10151587682039953_8808824778447126528_o.jpg)
Nazım Ungan İlkokulu Temel Atma Töreni Gerçekleşti.
Sülüntepe Mahallesinde bulunan Sülüntepe TOKİ içerisinde bağışçı EMY İnşaat´ın sahibi Zafer Polat tarafından Pendik Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı ve Pendik Belediyemizin katkılarıyla yapılacak Nazım Ungan İlkokulu´nun temel atma töreni Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal, Pendik Belediye Başkanımız Sn. Dr. Kenan Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katılımıyla gerçekleşti.