Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu Sporcu Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı Ziyaret Etti.
![Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu Sporcu Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/29202945_IMG_8239.jpg)
Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu Sporcu Öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı Ziyaret Etti.
Okul Müdürü Mehmet Ali Sezer, Müdür Yardımcıs Muhammet Atmaca, Antrenör Muhammet Şerbet, Okul Sporları Serbest Güreş Müsabakalarında 52 kg´de Türkiye Şampiyonu olan 8. sınıf öğrencimiz Yusuf Kulalı, Okul Sporları Serbest Güreş Müsabakalarında 47 kg´de Türkiye 5.si olan 8. sınıf öğrencimiz Hasan Kulalı ve Okul Sporları Kick Boks müsabakalarında Türkiye Şampiyonu olan öğrencimiz Saliha Çiçek İlçe İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı makamında ziyaret etti.