İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müfredatta Yenileme ve Değişiklik çalışmaları kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz Okul Müdürlerimize bilgilendirme toplantısı yaptı.
![Müfredatta Yenileme ve Değişiklik çalışmaları kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz Okul Müdürlerimize bilgilendirme toplantısı yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2017_09/06170044_WhatsApp_Image_2017-09-06_at_16.40.26.jpg)
Müfredatta Yenileme ve Değişiklik çalışmaları kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz Okul Müdürlerimize bilgilendirme toplantısı yaptı.
Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz ilçemizdeki tüm resmi - özel okul ve kurum müdürlerimize güncellenen müfredatlarla ilgili sunum gerçekleştirdi.