Müdür Yardımcılarımıza Yönelik Planladığımız "Pendik Yönetici Seminerleri" 15. Programı ile Devam Ediyor.
![Müdür Yardımcılarımıza Yönelik Planladığımız "Pendik Yönetici Seminerleri" 15. Programı ile Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/20081348_p1_-_Kopya.jpg)
Müdür Yardımcılarımıza Yönelik Planladığımız "Pendik Yönetici Seminerleri" 15. Programı ile Devam Ediyor.
Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak planladığımız okul ve kurum müdür yardımcılarımız için "Pendik Yönetici Seminerleri" projesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında da devam ediyor.
Ekim ayında Mayıs ayına kadar her ay planlanan "Pendik Yönetici Seminerleri" projesinin 15. programı Prof. Dr. Nurullah Genç tarafından gerçekleştirilecektir.
Konu: Cevizin Kabuğunu Kırmak
Tarih: 21 Aralık 2018 Cuma
Saat: 10:30
Yer: Atatürk Kültür Merkezi