Müdür Yardımcılarımıza Yönelik Planladığımız "Pendik Yönetici Seminerleri" 13. Programı ile Devam Ediyor.
![Müdür Yardımcılarımıza Yönelik Planladığımız "Pendik Yönetici Seminerleri" 13. Programı ile Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/19123259_WhatsApp_Image_2018-10-19_at_12.15.32.jpg)
Müdür Yardımcılarımıza Yönelik Planladığımız "Pendik Yönetici Seminerleri" 13. Programı ile Devam Ediyor.
Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak planladığımız okul ve kurum müdür yardımcılarımız için "Pendik Yönetici Seminerleri" projesi 2018-2019 eğitim öğretim yılında da devam ediyor.
Ekim ayında Mayıs ayına kadar her ay planlanan "Pendik Yönetici Seminerleri" projesinin 13. programı Dr. Kemal Tekden tarafından gerçekleştirilecektir.
Konu: İşinizde Aşk Olsun
Tarih: 24 Ekim 2018 Çarşamba
Saat: 10:30
Yer: Atatürk Kültür Merkezi