Muaythai Şampiyonasında Türkiye Birincisi Olan Öğrencimiz Enes Koz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı Ziyaret Etti.
![Muaythai Şampiyonasında Türkiye Birincisi Olan Öğrencimiz Enes Koz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2018_06/05164422_WhatsApp_Image_2018-06-05_at_14.17.55.jpg)
Muaythai Şampiyonasında Türkiye Birincisi Olan Öğrencimiz Enes Koz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı Ziyaret Etti.
Pendik İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencimiz Enes Koz Mersin´de 21-27 Mayıs tarihlerinde yapılan Okul Sporları Muaythai Türkiye Şampiyonasında Genç Erkekler kategorisinde 328 Sporcu arasından 64 kg´da Türkiye Birincisi olmuştu.
Okul Müdürü Ramazan Aygün, Müdür Yardımcısı Cemal Uludere ve öğrencimiz Enes Koz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı makamında ziyaret etti.