İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Öğrencilerimiz Feyzanur Utlu ve Eren Nizamoğlu'na 33 Kyokushin Karate Avrupa Şampiyonasında Başarılar Dileriz.
![Milli Öğrencilerimiz Feyzanur Utlu ve Eren Nizamoğlu'na 33 Kyokushin Karate Avrupa Şampiyonasında Başarılar Dileriz.](/meb_iys_dosyalar/2019_05/15132945_WhatsApp_Image_2019-05-15_at_11.29.03.jpg)
Milli Öğrencilerimiz Feyzanur Utlu ve Eren Nizamoğlu'na 33 Kyokushin Karate Avrupa Şampiyonasında Başarılar Dileriz.
Türkiye Karate Federasyonu Kyokushin Milli Takımı olarak 18-19 Mayıs tarihinde Polonya'ın Wroclaw kentinde düzecek 33 Kyokushin Karate Avrupa Şampiyonasında Sultan Abdülhamithan Ortaokulu 8. Sınıf Öğrencimiz Feyzanur Utlu yıldız bayanlar + 45 kg'de, Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu 7. Sınıf Öğrencimiz Eren Nizamoğlu yıldız erkekler 50 kg'de ülkemizi temsil edecekler.
Milli Öğrencilerimize başarılar dileriz.