Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı (METEF) Açılış Programı Gerçekleşti.
![Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı (METEF) Açılış Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_04/24172015_WhatsApp_Image_2018-04-24_at_17.15.36_13.jpg)
Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı (METEF) Açılış Programı Gerçekleşti.
Bilinçli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tercihi yapmasında İlçemizde bulunan Ortaokul öğrencilerimize rehber olacak " Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı (METEF) " açılış programı Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal, Pendik Belediye Başkan Yardımcılarımız Sn Cevat Yaman, Sami Divleli ve İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sn. Abdülkadir Çalışkan´ın katılımıyla Pendik Sahil Meydanında Gerçekleşti.
Programda Velibaba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Anasınıfı öğrencilerinin ve Mehteran Takımın gösterileri yer aldı.
2 gün sürecek Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarı (METEF)´nda Pendik´te bulunan Resmi ve Özel 23 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden 59 Bölümün stantları yer alacaktır.
Tüm Pendiklileri Mesleki ve Teknik Eğitim Fuarına (METEF) davet ediyoruz.