İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Meslek Liseleri Tanıtım Fuarı Başlıyor.
![Meslek Liseleri Tanıtım Fuarı Başlıyor.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/05200650_A5_isimlik.jpg)
Meslek Liseleri Tanıtım Fuarı Başlıyor.
Bilinçli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tercihi yapmasında Ortaokul öğrencilerimize rehber olacak " Meslek Liseleri Tanıtım Fuarı" 8-10 Mayıs tarihleri arasında Pendik Atatürk Heykeli Meydan Alanında yapılacaktır.
3 gün sürecek Meslek Liseleri Tanıtım Fuarı´nda Pendik´te bulunan Resmi ve Özel 24 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden 52 bölümün stantları yer alacaktır.