İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mahir İz İlkokulu öğrencileri Pendik İlçe Jandarma Komutanlığı makamını devraldı.
![Mahir İz İlkokulu öğrencileri Pendik İlçe Jandarma Komutanlığı makamını devraldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_04/22160226_WhatsApp_Image_2022-04-22_at_15.45.42.jpg)
Mahir İz İlkokulu öğrencileri Pendik İlçe Jandarma Komutanlığı makamını devraldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında ilçemiz Mahir İz İlkokulu öğrencilerimiz Buğlem YILMAZ, Deniz TERCANLI, Hakan ÖZEN; Sınıf Öğretmenimiz Arzu SENCAY ve Müdür Yardımcımız İzzet ÖZCAN Pendik Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Ziyaret sırasında Mahir İz İlkokulu Öğrencilerimiz sembolik olarak Pendik Jandarma Komutanlığı makamını devraldı.
![22-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_22160519_WhatsApp_Image_2022-04-22_at_15.45.42.jpg)
![22-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_22160522_WhatsApp_Image_2022-04-22_at_15.45.43.jpg)
![22-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_22160525_WhatsApp_Image_2022-04-22_at_15.45.45_1.jpg)
![22-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_22160528_WhatsApp_Image_2022-04-22_at_15.45.45.jpg)