İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mahir İz İlkokulu Öğrencileri Okul Dergileri İçin İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz ile Röportaj Yaptı.
![Mahir İz İlkokulu Öğrencileri Okul Dergileri İçin İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz ile Röportaj Yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/25194852_IMG_8002.jpg)
Mahir İz İlkokulu Öğrencileri Okul Dergileri İçin İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz ile Röportaj Yaptı.
Mahir İz İlkokulu Okul Müdürü Ayvaz Gündüz, Sınıf Öğretmeni Gülşen Çetin, 4-D sınıfından Eyüp Ali Ergül ve Sümeyye Ebrar Selgecti, 4-G sınıfından İkbal Nida Görer, okul dergileri Mahirce´de yayınlanmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı ziyaret ederek keyifli bir röportaj gercekleştirdiler.