İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Lise Son Sınıf Öğrencilerine Stand-Up Gösterisi
![Lise Son Sınıf Öğrencilerine Stand-Up Gösterisi](/meb_iys_dosyalar/2017_05/15171204_DSC_0130.jpg)
Lise Son Sınıf Öğrencilerine Stand-Up Gösterisi
Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen lise Son Sınıf öğrencilerine yönelik sınav öncesi heyecanlarını yenebilmeleri ve özgüven kazanabilmeleri için Ömer Akbaba tarafından "Gülüşmek Üzere"isimli motivasyon içerikli stand-up gösterisi Şehit Adil Büyükcengiz Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi.