Kut´ül Amare Zaferi´nin 101. Yıldönümü Kutlandı.
![Kut´ül Amare Zaferi´nin 101. Yıldönümü Kutlandı.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/02125259_WhatsApp_Image_2017-04-28_at_13.04.26.jpg)
Kut´ül Amare Zaferi´nin 101. Yıldönümü Kutlandı.
Uluslararası Pendik Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi´nin organize ettiği "Kut´ül Amare Zaferi´nin 101. Yıldönümü" programı Yunus Emre Kültür Merkezinde yapıldı.
Kur´an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda sinevizyon gösterisi yapıldı. Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim Görevlisi Resul Köse´nin "Kut´ül Amare" konulu sunumu ile program sona erdi.
Program öncesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan "Unutturulan Zaferimiz Kut´ül Amare" gazetesi katılan öğrencilerimize dağıtıldı.
Kut´ül Amare Zaferi e-gazetesi için tıklayınız.