İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kudüs Şairi Nuri Pakdil´e Saygı Programı Gerçekleşti.
![Kudüs Şairi Nuri Pakdil´e Saygı Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_01/17221648_WhatsApp_Image_2018-01-17_at_16.58.03.jpg)
Kudüs Şairi Nuri Pakdil´e Saygı Programı Gerçekleşti.
Pendik Belediyesi ile ortaklaşa planladığımız Kudüs Şairi Nuri Pakdil´e Saygı Programı Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal, Pendik Belediye Başkanımız Sn. Dr. Kenan Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katılımıyla Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezi´nde gerçekleşti.