İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Koca Yusuf Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Proje Okulumuzdan Anlamlı Etkinlik
![Koca Yusuf Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Proje Okulumuzdan Anlamlı Etkinlik](/meb_iys_dosyalar/2019_12/04122117_WhatsApp_Image_2019-12-03_at_16.29.14_19.jpg)
Koca Yusuf Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Proje Okulumuzdan Anlamlı Etkinlik
3 Aralık Dünya Engelliler Gününde "Spor Kardeşliktir, Engelleri Ortadan Kaldırır" sloganıyla Boğaziçi Engelliler Spor Kulübü ile Koca Yusuf Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin ortaklaşa düzenlediği Goalball ve Futsal spor etkinliğine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz, Şube müdürümüz Sn. Kenan Sözbilici'nin katılımları ile Koca Yusuf Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda gerçekleşti.