İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaynarca Şevket Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.
![Kaynarca Şevket Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/09195523_WhatsApp_Image_2018-05-09_at_14.20.13.jpg)
Kaynarca Şevket Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin 4006 Tübitak Bilim Fuarı Açılışı Gerçekleşti.
İlçemizde bulunan 32 okulumuzun yapacağı 4006 Tübitak Bilim Fuarının on ikincisi Kaynarca Şevket Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nde gerçekleşti.
Kaynarca Şevket Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen açılış programından sonra stantlarda bulunan öğrencilerimizin buluşları ve yaptıkları projeler incelendi.