İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstiklal Marşı'mızın 100. Yılına Özel Temalı Katre Dergisi Yayımlandı.
![İstiklal Marşı'mızın 100. Yılına Özel Temalı Katre Dergisi Yayımlandı.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/13150559_WhatsApp_Image_2021-03-12_at_12.18.54.jpg)
İstiklal Marşı'mızın 100. Yılına Özel Temalı Katre Dergisi Yayımlandı.
İlçemizdeki öğrencilerimizin yazılarından hazırlanmış olan düşünce, sanat, edebiyat ve kültür dergisi Katre´nin 5. Sayısı İstiklal Marşı'mızın 100. Yılına Özel Temalı olarak çıktı.
Geleceğimizin teminatı olan yürekleri kocaman genç yazarlarımızın gönüllerinden süzülerek satırlara dökülen KATRE´yi sizlerle buluşturmanın sevincini yaşıyoruz.
Katre 5.Sayısına ulaşmak için tıklayınız.