İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstanbul´un Çocuk Yazarları projesini gerçekleştiren Pendik Buhara İlkokulu öğrencilerinin kitap takdimi.
![İstanbul´un Çocuk Yazarları projesini gerçekleştiren Pendik Buhara İlkokulu öğrencilerinin kitap takdimi.](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_31144147_01.jpg)
“İstanbul´un Çocuk Yazarları” projesi kapsamında Buhara İlkokulu 4D sınıfı öğrencileri, okul idarecileri ve öğretmenleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı ziyaret ederek "Küçük Yazarlardan Değerli Masallar” başlıklı kitaplarını takdim ettiler.