İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstanbulun Çocuk Yazarları projesini gerçekleştiren Esenyalı Turgut Reis İlkokulu öğrencilerinin kitap taktimi
![İstanbulun Çocuk Yazarları projesini gerçekleştiren Esenyalı Turgut Reis İlkokulu öğrencilerinin kitap taktimi](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_21145047_20160616_140641.jpg)
“İstanbul’un Çocuk Yazarları” projesi kapsamında yazarlığa ilk adımlarını atan Esenyalı Turgut Reis İlkokulu öğrencileri, okul idarecileri ve öğretmenleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı ziyaret ederek yazdıkları kitaplarını takdim ettiler.