İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstanbulun Çocuk Yazarları Projesini Gerçekleştiren Abdullah Acar Ortaokulu Öğrencilerinin Kitap Takdimi
![İstanbulun Çocuk Yazarları Projesini Gerçekleştiren Abdullah Acar Ortaokulu Öğrencilerinin Kitap Takdimi](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_21150845_20160617_141807.jpg)
“İstanbul’un Çocuk Yazarları” projesi kapsamında yazarlığa ilk adımlarını atan Abdullah Acar Ortaokulu öğrencileri, okul idarecileri ve öğretmenleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ı ziyaret ederek yazdıkları kitaplarını takdim ettiler.