İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizdeki Tüm Resmi ve Özel 12.Sınıf Öğrencilerimize Yönelik Boğaz Turu Düzenlendi.
![İlçemizdeki Tüm Resmi ve Özel 12.Sınıf Öğrencilerimize Yönelik Boğaz Turu Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/14165359_32532339_10151583900939953_4094780884673101824_o.jpg)
İlçemizdeki Tüm Resmi ve Özel 12.Sınıf Öğrencilerimize Yönelik Boğaz Turu Düzenlendi.
19 Mayıs Gençlik ve Spor Şenlikleri kapsamında Pendik Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından organize edilen ve 2 gün de 7000 öğrencinin katılacağı boğaz turumuz Pendik Belediye Başkanımız Sn. Dr. Kenan Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katılımıyla başladı.