İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelimiz Selahattin Demir Emekli Oldu.
![İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelimiz Selahattin Demir Emekli Oldu.](/meb_iys_dosyalar/2018_08/01165721_WhatsApp_Image_2018-08-01_at_16.32.56_2.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personelimiz Selahattin Demir Emekli Oldu.İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzde memur olarak görev yapmakta olan Selahattin Demir ´in emekliye ayrılması münasebetiyle İlçe Millî Eğitim Müdürümüzde Şube Müdürlerimiz ve müdürlük çalışanlarımızın katıldığı bir veda merasimi düzenlendi.