İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin 14. Programı Gerçekleşti.
!["Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin 14. Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_11/21185839_IMG_0632.jpg)
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin 14. Programı Gerçekleşti.
Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katıldığı İlçemiz okul ve kurum müdürlerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Eğitim Okumaları" 14. programı "Hayatımdan Portreler" kitabı çerçevesinde yapılan konferans , Prof. Dr. Sadettin Ökten tarafından Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.