İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin 13. Programı Gerçekleşti.
!["Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin 13. Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/16155911_WhatsApp_Image_2018-10-16_at_15.56.10_19.jpg)
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin 13. Programı Gerçekleşti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katıldığı İlçemiz okul ve kurum müdürlerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Eğitim Okumaları" 13. programı "Bir İnsan Olarak Okul Müdürü" kitabı çerçevesinde yapılan konferans , Prof. Dr. Aytaç Açıkalın tarafından Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.