İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin Yedinci Programı Gerçekleşti.
!["Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin Yedinci Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2017_12/11165952_WhatsApp_Image_2017-12-11_at_16.59.42.jpg)
"Pendik Eğitim Okumaları" Projesinin Yedinci Programı Gerçekleşti.
Pendik Belediye Başkanımız Sn. Dr. Kenan Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katıldığı İlçemiz okul ve kurum müdürlerine yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Eğitim Okumaları" yedinci programı "İstanbul´da Yaşama Sanatı" kitabı çerçevesinde yapılan konferans , Prof. Dr. Haluk Dursun tarafından Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezinde gerçekleşti.