İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hulusi Özkul İmam Hatip Ortaokulu Tilavet Sınıfı Açılışı
![Hulusi Özkul İmam Hatip Ortaokulu Tilavet Sınıfı Açılışı](/meb_iys_dosyalar/2022_02/21122024_WhatsApp_Image_2022-02-21_at_11.54.45.jpg)
Hulusi Özkul İmam Hatip Ortaokulu Tilavet Sınıfı Açılışı
İlçemiz Hulusi Özkul İmam Hatip Ortaokulu ve Kurtköy Tuba Kur'an Kursu işbirliği ile uygulanan "Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi" kapsamındaki öğrencilerimizin Kur'an-ı Kerim'i okuma ve dinleme yapmalarına olanak sağlamak ve hafızlık eğitimine destek olmak amacıyla yapımı tamamlanan Tilavet Sınıfı Şube Müdürümüz Ertan Saygın'ın katılımıyla gerçekleşti.