İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Harezmi İle Geçmişten Geleceğe!" isimli Erasmus+ Projesi
![](/meb_iys_dosyalar/2020_01/27124855_WhatsApp_Image_2020-01-27_at_12.11.11.jpg)
"Harezmi İle Geçmişten Geleceğe!" isimli Erasmus+ Projesi
"Harezmi İle Geçmişten Geleceğe!" isimli Erasmus+ projesi kapsamında konsorsiyum üyesi olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan İmam Hatip Ortaokulu, Abdullah Acar Ortaokulu ve Velibaba ÇPAL öğretmenleri ile Harezmi Eğitim Modelinden sorumlu İlçe koordinatörlerimizden oluşan 8 kişilik heyet Çekya/Prag şehrinde "Probleme/Sorgulamaya Dayalı Öğrenme" kursu alarak projemizin ilk akışını gerçekleştirdiler.