İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Güreşte Büyük Başarı
![Güreşte Büyük Başarı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/02165936_3.jpg)
Güreşte Büyük Başarı
İlçemiz Özel Pendik Final Temel Lisesi öğrencimiz aynı zamanda Milli güreşçimiz Ömer Ağtaş İzmir´de yapılan Uluslararası Yıldızlar Zafer Turnuvası´nda 85 kg da 2. oldu. Milli güreşçimiz Ömer Ağtaş´ında içinde bulunduğu milli takımımız ise takım olarak birinci oldu.
Sporcumuzu tebrik eder 19-21 Mayısta Sırbistan´da yapılacak olan 14-15 yaş Avrupa Sampiyonasında başarılar dileriz.