İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Seninle Başlar-6 Son Gün İlk Programı Gerçekleşti.
![Eğitim Seninle Başlar-6 Son Gün İlk Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/21184131_IMG_1637.jpg)
Eğitim Seninle Başlar-6 Son Gün İlk Programı Gerçekleşti.
Pendik İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sn. Kenan Sözbilici´nin katılımıyla Eğitim Seninle Başlar-6 kapanış Programı Sn. Doç. Dr. Türker Tekin Ergüzel´in "Yapay Zeka ve Eğitimde Gelecek Vizyonu" konulu sunumu ile Yunus Emre Kültür Merkezinde öğretmenlerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti.
#EğitimSeninleBaşlar