Eğitim Seninle Başlar-6 Açılış Programı Gerçekleşti.
![Eğitim Seninle Başlar-6 Açılış Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/20133643_IMG_1540.jpg)
Eğitim Seninle Başlar-6 Açılış Programı Gerçekleşti.
Pendik Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Cin ve Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katılımıyla Eğitim Seninle Başlar-6 Açılış Programı Sn. Prof. Dr. Nazım Ekren ´in "Kaliteli Birey Kaliteli Toplum" konulu sunumu ile Yunus Emre Kültür Merkezinde öğretmenlerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşti.
İkinci günü sona eren Eğitim Seninle Başlar-6 projesinde 229 Atölye, 6 Seminer, 6 Konferans, 8 Etkinlik ve bu sene ilk defa uygulamaya koyduğumuz Öğretmenlerimizin çocuklarının katılacağı (3-6 Yaş) 25 Çocuk Oyun Atölyesi başlıklarında toplamda 810 Oturum olacak şekilde yapılacak.
#EğitimSeninleBaşlar