İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Seninle Başlar-4 Projesinde Eğitim Verecek Öğretmenlerimiz ile Toplantı Yapıldı.
![Eğitim Seninle Başlar-4 Projesinde Eğitim Verecek Öğretmenlerimiz ile Toplantı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/04232443_WhatsApp_Image_2018-09-04_at_23.19.53_2.jpg)
Eğitim Seninle Başlar-4 Projesinde Eğitim Verecek Öğretmenlerimiz ile Toplantı Yapıldı.
Pendik Anadolu Lisesi konferans salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katıldığı toplantıda 5-6-7 Eylül 2018 tarihinde yapılacak ve 3 gün sürecek olan "Eğitim Seninle Başlar -4" projesinde görev alacak Eğitimciler ile programın tanıtımı, eğitimcilerin yapacağı iş ve işlemler hakkında bilgi verildi.