Eğitim Seninle Başlar - 2 Açılış Programı Yapıldı.
![Eğitim Seninle Başlar - 2 Açılış Programı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2017_06/14003049_WhatsApp_Image_2017-06-14_at_00.29.17_1.jpg)
Eğitim Seninle Başlar - 2 Açılış Programı Yapıldı.
Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katılımıyla Eğitim Seninle Başlar -2 Açılış Programı Sn. Ahmet Taşgetiren ´in "Öğretmenin Vicdani Sorumluluğu" konulu sunumu ile Yunus Emre Kültür Merkezinde gerçekleşti.
2016/2017 eğitim-öğretim yılı Haziran ayı Öğretmen Mesleki ve Kişisel Gelişim Seminerleri Programı çerçevesinde 13-16 Haziran tarihlerinde yapılacak "Eğitim Seninle Başlar-2" projesinde 102 atölye, 43 seminer başlığında toplamda 483 oturum gerçekleştirilecektir.