İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Devam Ediyor.
![Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2023_10/31102202_WhatsApp_Image_2023-10-29_at_23.15.49.jpg)
Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları Devam Ediyor.
Cumhuriyetimizin 100. Yıl Kutlama Etkinlikleri kapsamında Pendik Sahil Etkinlik Alanı'nda Pendik Halk Eğitimi Merkezimizin düzenlemiş olduğu Konser ve Halk Oyunları Gösterileri büyük beğeni topladı. Yaklaşık 2 saat süren Konser ve Halk Oyunları gösterileri ile Cumhuriyet Bayramı coşkusunu halkımız ile paylaşan kursiyerlerimize teşekkür ederiz.