İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Belediye Başkanımız Sn. Dr. Kenan Şahin, Okul ve Kurum Müdür Yardımcılarına "Yönetimin ABC´si" Konulu Konferans Verdi.
![Belediye Başkanımız Sn. Dr. Kenan Şahin, Okul ve Kurum Müdür Yardımcılarına "Yönetimin ABC´si" Konulu Konferans Verdi.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/10225748_DSC_0107.jpg)
Belediye Başkanımız Sn. Dr. Kenan Şahin, Okul ve Kurum Müdür Yardımcılarına "Yönetimin ABC´si" Konulu Konferans Verdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın da katıldığı İlçemiz okul ve kurum müdür yardımcılarına yönelik düzenlemiş olduğumuz "Pendik Yönetici Seminerleri" kapsamında Pendik Belediye Başkanımız Sn. Dr. Kenan Şahin tarafından "Yönetimin ABC´si" konulu konferans Mehmet Akif Ersoy Sanat Merkezinde gerçekleşti.