İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Adil Erdem Bayazıt´ı Anma Programı Gerçekleşti.
![Adil Erdem Bayazıt´ı Anma Programı Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/09132210_WhatsApp_Image_2018-05-09_at_13.23.13_11.jpg)
Adil Erdem Bayazıt´ı Anma Programı Gerçekleşti.
Pendik Kaymakamımız Sn. İlhan Ünsal, Belediye Başkan Yardımcımız Sn. Öznur Şahin Canayakın ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz´ın katılımıyla Ölümünün 10. Yılında Adil Erdem Bayazıt´ı Anma Programı Yazar Rasim Özdenören´in sunumuyla Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde yoğun bir katılımla gerçekleşti.