İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü
![3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü](/meb_iys_dosyalar/2018_12/03210231_47251677_10151691365969953_6998116529808080896_n.jpg)
3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü
Pendik Kaymakamlığı, Pendik Belediyesi ve Gedik Üniversitesinin organize ettiği 3 Aralık Dünya Engelliler Farkındalık Günü programı Pendik Belediye Başkanımız Sn. Dr. Kenan Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmazve Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürümü Sn. Osman Karaca´nın katılımıyla lçemiz Fethi Gemuhluoğlu Ortaokulu spor salonunda gerçekleşti.