İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Sunma Programı Pendik Sahil Atatürk Anıtı´nda Gerçekleştirildi.
![24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Sunma Programı Pendik Sahil Atatürk Anıtı´nda Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2021_11/24160237_WhatsApp_Image_2021-11-24_at_15.55.00_1.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Sunma Programı Pendik Sahil Atatürk Anıtı´nda Gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz ile Okul, Kurum Müdürlerimiz ve öğrencilerimizin katıldığı törende Milli Mekteplerinin Açılışı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün Başöğretmenliği kabulünün 93. yıl dönümü münasebetiyle Pendik Atatürk Anıtına 24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Sunma Programı yapıldı.