İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Sunma Programı Pendik Sahil Atatürk Anıtı´nda Gerçekleştirildi.
![24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Sunma Programı Pendik Sahil Atatürk Anıtı´nda Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/24113920_IMG_2142.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Sunma Programı Pendik Sahil Atatürk Anıtı´nda Gerçekleştirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz, Okul ve Kurum Müdürlerimizin katıldığı törende Milli Mekteplerinin Açılışı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün Başöğretmenliği kabulünün yıldönümü münasebetiyle Pendik Atatürk Anıtına 24 Kasım Öğretmenler Günü Çelenk Sunma Programı yapıldı.