23 Nisan 13. Uluslararası Pendik Çocuk Festivali Kardeşlik Buluşması Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu´nda Gerçekleşti.
![23 Nisan 13. Uluslararası Pendik Çocuk Festivali Kardeşlik Buluşması Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu´nda Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_04/22132558_WhatsApp_Image_2018-04-22_at_10.48.57.jpg)
23 Nisan 13. Uluslararası Pendik Çocuk Festivali Kardeşlik Buluşması Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu´nda Gerçekleşti.
Bu yıl 13. sü düzenlenen 23 Nisan Uluslararası Pendik Çocuk Festivali kapsamında Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulunda kardeşlik buluşması etkinliği yapıldı.
Kardeşlik Buluşmaları kapsamında Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu´na misafir olan KKTC´den gelen 26 öğrenci 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırlamış oldukları gösterilerini Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu´nun bahçesinde velilerimize ve öğrencilerimize sergiledi.