23 Nisan 13. Uluslararası Pendik Çocuk Festivali Kardeşlik Buluşması Güzelyalı İmam Hatip Ortaokulu´nda Gerçekleşti.
![23 Nisan 13. Uluslararası Pendik Çocuk Festivali Kardeşlik Buluşması Güzelyalı İmam Hatip Ortaokulu´nda Gerçekleşti.](/meb_iys_dosyalar/2018_04/22134130_WhatsApp_Image_2018-04-22_at_12.45.38.jpg)
23 Nisan 13. Uluslararası Pendik Çocuk Festivali Kardeşlik Buluşması Güzelyalı İmam Hatip Ortaokulu´nda Gerçekleşti.
Bu yıl 13. sü düzenlenen 23 Nisan Uluslararası Pendik Çocuk Festivali kapsamında Güzelyalı İmam Hatip Ortaokulunda kardeşlik buluşması etkinliği yapıldı.
Kardeşlik Buluşmaları kapsamında Güzelyalı İmam Hatip Ortaokulu´na misafir olan Makedonya´dan gelen 22 öğrenci 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırlamış oldukları gösterilerini Güzelyalı İmam Hatip Ortaokulu´nun bahçesinde velilerimize ve öğrencilerimize sergiledi.