2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Kapanış Programı Mustafa Karuşağı İlkokulu'nda Gerçekleştirildi.
![2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Kapanış Programı Mustafa Karuşağı İlkokulu'nda Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2024_06/15122431_img20240615wa0049.jpg)
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Kapanış Programı Mustafa Karuşağı İlkokulu'nda Gerçekleştirildi.
Pendik Kaymakamımız Sn. Mehmet Yıldız, Garnizon Komutanımız Tuğamiral Recep Erdinç Yetkin, Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Cin, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz, İlçe Jandarma Komutanımız Üsteğmen Fahri Tırıl, Şube Müdürümüz Sn. Salih Aka , öğretmen ve öğrencilerimizin katılımı ile Mustafa Karuşağı İlkokulu'nda gerçekleştirildi.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program protokol konuşmaları ile devam etti. Şiir okuyan öğrencilerimizin ardından okulumuzun halk oyunları gösterisi büyük beğeni ile izlendi. Program sonunda protokolümüz anasınıfı, 1. sınıf ve özel eğitim sınıfı öğrencilerine karnelerini verdi.
#İyiTatillerÇocuklar