İSTANBUL
PENDİK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Sene Başı Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı.
![2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Sene Başı Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/02164811_WhatsApp_Image_2018-10-02_at_16.47.11_2.jpg)
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Sene Başı Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı Yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aytekin Yılmaz başkanlığında , ilçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz, ilçemizde görev yapan Okul ve Kurum Müdürleri ile 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı 1. Dönem Sene Başı Okul ve Kurum Müdürleri Toplantısı Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşti.